שירותי ניקיון, פוליש וליטוש‏ - ע.י. אחזקות מבנים‏ 09-773-7173

כולם אוהבים לחיות, לעבוד ולשהות בסביבה נקייה ואסטטית, בעיקר כאשר מדובר בבניין בו הם חיים או עובדים וכחלק מכך, מבלים בה שעות רבות בכל יום.
כחלק מכך, בכדי לא להגיע למצב של כניסה מלוכלכת, כתמים במדרגות וגינה מוזנחת, חשוב לא להתפשר על נושא הניקיון ולהזמין חברה חיצונית מקצועית ומנוסה, המתמחה במתן של שירותי ניקיון.
בחירת חברה מקצועית בתחום של שירותי ניקיון, תאפשר שקט נפשי בידיעה, שהמבנה תמיד יהיה מסודר, נקי ואסטטי ותמיד יהיה נעים להיכנס אליו.

ניקיון מקצועי ויסודי
שירותי ניקיון למבנים, אמורים להתבצע ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, בכדי להבטיח, סביבה נעימה ורמת מחייה גבוהה – כאשר מדובר בבנייני משרדים, שירותי ניקיון, ישפיעו משמעותית גם על התדמית החיובית של העסקים ובמקרים מסוימים, גם ישפיעו בצורה עקיפה על הצלחתם.
מהסיבה הזאת, בעת בחירת חברה אשר מציעה שירותי ניקיון, חשוב לשים דגש על כל הפרמטרים אשר יבטיחו את קבלת שירותי הניקיון הטובים ביותר.
בין הפרמטרים עליהם מומלץ לשים דגש: סוג השירותים הניתנים על ידי החברה, לדוגמא: שרותי פוליש ניקוי שטיחים, ניקיון חלונות בגובה וכל שירות אחר אשר יבטיח מבנה נקי.. פרמטרים נוספים עליהם יש לשים דגש: תדירות השירותים, מי מבצע אותם ומה ניסיונו וכן הלאה..

תרומה לאיכות חיים

שירותי ניקיון, הניתנים על ידי חברה מקצועית, אמינה ומנוסה, יכולים לתרום תרומה גדולה לאיכות החיים במבנה. מאוד נעים להיכנס לסביבה נקייה, מסודרת ואסטטית.
חברה חיצונית מנוסה ומקצועית, המחזיקה ברשותה את הציוד המתאים, את כוח האדם המקצועי ביותר ואת חומרי הניקוי האיכותיים, תאפשר לדעת שלא צפויות "הפתעות" לא נעימות ותמיד הסביבה תהיה נקייה ונעימה.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מאותם שירותי הניקיון ברמה גבוהה במיוחד, אתם נמצאים במקום הנכון.
חברת תואר פרויקטים לתחזוקה וניקיון מבנים, מציעה שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים, ניקוי יסודי של כל השטחים השייכים למבנה, שירותי פוליש תקופתיים המותאמים לסוג המרצפות ושירותי הדברה.
כל שירותי הניקיון מתבצעים תוך שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר ובמכשור הניקוי החדיש והמתקדם ביותר בתחום זה.

  ניהול בניינים - מהם השירותים? פוליש אקרילי - מה זה פוליש אקרילי?
  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

  צור קשר

  משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

  מבינים, מתכננים, מיישמים

  כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..