שיפוצים - תואר פרויקטים בע"מ

אף מבנה אינו חסין כנגד הזמן והשנים שחולפות כידוע, גורמות לא רק לאנשים להזדקן, אלא גם לאלמנטים שונים להתיישן, להתקלקל או להפוך למיושנים עבור אותה התקופה.
בכדי לשמור על ערך המבנה, כמו גם על רמת החיים אליה רגילים הדיירים, חשוב מאוד שחברת האחזקה תהיה ערוכה לבצע שיפוצים ועבודות תחזוקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר האפשריים.
במידה ותחזוקת המבנה, מבוצעת על ידי חברה אשר ברשותה הידע המקצועי והכלים המתאימים לבצע את כלל עבודות השיפוץ והתחזוקה בהן יכול לעלות צורך, הדיירים יכולים להיות רגועים שכל תקלה, בעיה או קלקול פתאומי יזכו לפתרון איכותי ומהיר ולא יפגעו חלילה באיכות החיים של הדיירים.

עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר
כאשר מדובר בעבודות שיפוצים ותחזוקה, גם אם מדובר בבתים להשכרה בפרדס חנה כרכור, המטרה תהיה ליהנות משירות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר יסייע בעצם בשמירה על ערך המבנה ולעיתים, אך יתרום במידה רבה לעליית ערך זה.
כחלק מכך, בעת בחירת חברת תחזוקה, מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים, המבטיחים מצוינות כמו: אנשי המקצוע איתם אותה החברה עובדת – כמו גם, רמת הניסיון שלהם בתחום התמחותם. המחירים אותה החברה עבור כל פעולה שכזאת – בהתאם לתקציב אותו מייעדים עבור המטרה.
הזמינות של החברה לספק פתרון מהיר, תוך עמידה בלוחות זמנים לוחצים וכמובן, גם פרמטרים כמו טיב השירות ורמת האדיבות יתרמו תרומה גדולה לקבלת ההחלטה האם לבחור בחברת אחזקה מסוימת או להעדיף דווקא חברה אחרת.

כל הפתרונות בכתובת אחת
חברת תואר פרויקטים מקפידה לספק מענה איכותי ומהיר לכל דרישה או בקשה המשתייכים לקטגוריה של שיפוצים ועבודות תחזוקה.
בין השירותים אותם מספקת החברה: ביצוע של עבודות חשמל ברמת מורכבות שונה, עבודות גבס וצבע, עבודות ריצוף וחיפוי קירות, עבודות אינסטלציה, עבודות עץ ועוד..

כל השירותים ניתנים על ידי בעלי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין בתחום התמחותם. כאשר, החברה מקפידה על זמינות 24 שעות ביממה, כך שאם עולה בעיה אשר איננה סובלת דיחוי היא תקבל מענה מידי ואיכותי. שירותי החברה ניתנים ללקוחות מוסדיים, פרטיים ועבור קבלניים – כאשר השירותים מותאמים עבור כל לקוח באופן אישי.

  פתרונות ניקיון מיוחדים ניהול מבנים - בשביל השקט הנפשי שלך
  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

  צור קשר

  משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

  מבינים, מתכננים, מיישמים

  כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..