פוליש אקרילי - מה זה פוליש אקרילי? - תואר פרויקטים בע"מ

אף אחד לא חסין מפני הזמן, גם לא המרצפות החזקות והאיכותיות ביותר.
כך שעם השנים, המרצפות נשחקות ומאבדות מזוהרן ומיופיין.
החדשות הטובות הן, שבאמצעות טיפול פוליש אקרילי יסודי ואיכותי, ניתן להחזיר את היופי והברק למרצפות ולהמשיך ליהנות מהן עוד שנים ארוכות.

מה זה פוליש אקרילי?
בהליך פוליש אקרילי, נעשה שימוש בחומרי חיטוי ובחומרים איכותיים אחרים אשר ייעודם לחדש את הרצפה, להעניק לה ברק ובעצם, ליצור שכבת הגנה חדשה.
פוליש אקרילי מתבצע באמצעות מכשור ייעודי וחדשני והתוצאה המתקבלת בעקבות הפעולה, מתאפיינת ברמת עמידות גבוהה במיוחד.
הליך הפוליש האקרילי, מתבצע במספר שלבים, כאשר בשלב הראשון, מקרצפים את הרצפות באמצעות חומרי הניקוי האיכותיים, בשלב הבא, מתבצע הליך של איטום וסגירה של כל סדק או חריץ במשטח, כאשר, באמצעות המכשור הייעודי, והחומר המתאים ניתן לאטום את המרצפות וליצור הגנה מפני כתמים, שריטות וסימנים.
היתרונות של פוליש אקרילי, באים לידי ביטוי בראש ובראשונה כמובן, בתוצאה של מרצפות מבריקות ויפות וכמובן גם בעמידות גבוהה – פוליש זה אף עמיד בפני חומרים כימיים מסוגים שונים.
חשוב לציין כי פוליש אקרילי מתאים עבור מגוון רחב של סוגי רצפות כגון: אבן טבעית, שיש, אבן חברות ועוד.

חשיבות בחירת החברה

כאמור, פוליש אקרילי טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות, אך בכדי ליהנות מכולם, וזאת, ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, קיימת חשיבות לבחור בקפידה את אותה החברה אשר תבצע את הפוליש – כאן, חשוב להדגיש כי בחירה בחברה שאיננה מקצועית, עלולה להשיג תוצאה הפוכה ולפגוע במרצפות.
מהסיבה הזאת, כאשר מדובר בפוליש אקרילי, ההמלצה היא לא להתפשר על פחות מהחברה המקצועית ביותר, המחזיקה ברשותה את הידע והכלים המאפשרים לה להשיב את הברק והזוהר למרצפות ואף להבטיח שתוכלו ליהנות מהתוצאות הללו במשך שנים רבות.
חברת "תואר פרויקטים", שמה דגש על מגוון רחב פרמטרים, אשר יאפשרו לה להעניק לכל לקוחותיה, את שירותי הפוליש אקרילי ברמה הגבוהה ביותר ובין היתר: החברה מקפידה לעבוד עם ציוד והחומרים החדשניים, האיכותיים והמתקדמים ביותר, לחברה ניסיון רב בביצוע עבודות של פוליש אקרילי. כמו כן, החברה מקפידה על זמינות גבוהה ועל שירותי אדיב ואיכותי.

  שירותי ניקיון, פוליש וליטוש‏ פוליש קריסטלי - כיצד מתבצע פוליש קריסטלי?
  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

  צור קשר

  משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

  מבינים, מתכננים, מיישמים

  כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..