ניהול מבנים - בשביל השקט הנפשי שלך

ניהול ואחזקת מבנים, מהווה הליך מורכב, אשר טומן בחובו את הצורך לטפל במגוון רחב של נושאים – רמת המורכבות אף עולה, כאשר מדובר בניהול מבנים מוסדיים או ניהול של פרויקטים מסחריים.
מהסיבה הזאת, הדרך הטובה ביותר להבטיח שהליך האחזקה והניהול יתבצע בצורה מקצועית ויסודית, תוך דאגה לכל מכלול הפרטים, היא על ידי שימוש בשירותיה של חברה חיצונית מנוסה ובעלת מוניטין בתחום.
חברה מקצועית, תחזיק ברשותה את הכלים לספק פתרונות איכותיים ויצירתיים הן בפעולות התחזוקה והניהול הקבועות והשוטפות והן במתן פתרון איכותי, יצירתי ומידי לכל בעיה לא צפויה אשר עלולה לעלות.

שירותים המותאמים אישית לצרכים
כאשר זה נוגע לנושא של ניהול ואחזקת מבנים כמו בפרויקט של דירות למכירה בפרדס חנה כרכור, הצרכים והדרישות הינם שונים בין מבנה למבנה.
כך יוצא, שישנם שירותים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מניהול מבנים מוסדיים, אך לא תמיד יהיה בהם צורך באחזקה של מבני מגורים – או לפחות לא באותה התדירות.
כמובן שבנוסף על כך, לכל אחד מהלקוחות יש את רשימת הדרישות והצרכים הייחודיים לו כמו את התקציב אותו הוא מוכן ויכול להשקיע במטרה.
לכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בחברת ניהול ואחזקת מבנים המתמחה באופן פרטני בניהול מבנים מהסוג המדובר ומחזיקה ברשותה את כל האמצעים האיכותיים, אשר יאפשרו לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים.

מתן פתרונות לכל הדרישות
חברת תואר פרויקטים הינה חברת ניהול ואחזקת מבנים, בעלת ניסיון של שנים באחזקת מבנים משותפים, ניהול מבנים מוסדיים וניהול פרויקטים מסחריים בסדרי גודל שונים.
החברה מספקת את כל קשת השירותים המהווים חלק מתחזוקה וניהול מבנה ובין היתר: שירותי ניקיון של המבנה על כל שטחיו, שירותי גינון, בדיקות תקופתיות של מערכות המבנה, עבודות בנייה ושיפוץ יזומות, ניקוי חלונות בגובה וטיפול בניהול השוטף של המבנה, תוך הנפקת דוחות מסודרים לדיירים.

החברה מקפידה להתאים את שירותיה לכל אחד מלקוחותיה וזאת לאחר הבנת מלוא הדרישות והציפיות ובנייה של תכנית תחזוקה מפורטת ומקיפה.
החברה מפעילה קו טלפון הפעיל 24 שעות ביממה, כך שכל בעיה או תקלה לא צפויה מקבלת מענה מידי ונמצא לה פתרון יסודי ואיכותי.

 

  שיפוצים עבודות תחזוקה
  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

  צור קשר

  משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

  מבינים, מתכננים, מיישמים

  כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..