חזון ואסטרטגיה - תואר פרויקטים בע"מ

חזון ואסטרטגיה

ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר
לגישתנו, פחות מהטוב ביותר, זה להתפשר ומכיוון שאנחנו לא מעוניינים שהלקוחות שלנו יתפשרו, יוותרו או יתגמשו, האסטרטגיה שלנו, בחברת  תואר פרויקטים, היא לספק להם את כל השירותים להם הם זקוקים או עלולים להזדקק בעתיד, כאשר כל שירות ניתן ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

השירותים שלנו כוללים: תחזוקה קבועה של המבנה, שירותי ניהול, גביית כספים, הנפקת דוחות תקופתיים, אחזקת מערכות, שיפוצים, תיקונים, שירותי גינון, התקנת מצלמות ושערים, ועוד..
אנו מקפידים על זמינות מלאה, 24 שעות ביממה ומפעילים קו טלפוני הזמן לאורך כל שעות היממה – כך שבמקרה ועולה צורך בשירות מידי, אנו דואגים לספק אותו בתוך פרק זמן קצר. 

עדכניות וחדשנות
אנחנו מודעים ומכירים את העולם התחרותי בו אנו חיים וחשוב לנו תמיד להוביל.
מהסיבה הזאת, אנו מקפידים לא לנוח על שמרינו. בכדי להמשיך ולספק את רמת השירות הגבוהה ביותר אליה לקוחותינו התרגלו, אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחומים בהם אנו מעניקים שירותים.
כל צוות העובדים שלנו יוצאים להשתלמויות תקופתיות במטרה לרענן את הידע אשר ברשותם ולקבל כלים חדשים ושימושיים.
הזמן הוכיח ללא כל ספק כי העבודה הקשה משתלמת, ועל מעידה לא רק רשימת הלקוחות המכובדת שלנו שרק הולכת וגדלה, אלא גם העובדה, שזכינו במקום הראשון,
בסקר TheMarker בנושא ניהול בתים משותפים באזור השרון.

מבינים, מתכננים, מיישמים
כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים.

היכרות עם הלקוחות זה השלב של הלקוח להתבטא ושלנו להקשיב.
כאשר המטרה היא להבין לעומק את כל הצרכים, הדרישות, הציפיות של הלקוחות.

בניית תכנית עבודה בהתאם לדרישות הלקוחות, מתבצעת התאמה של השירותים הרלוונטיים, קביעת לוחות זמנים מסודרים, בחירת אנשי המקצוע אשר יעבדו אתכם.

תחילת העבודה המשותפת – כל אחד מהשירותים אשר ניתנים מבוצעים ברמה הגבוהה ביותר, כאשר אנו מצדנו מקפידים לפקח על כל פעולה ולהיות זמינים וקשובים לכל שאלה או בקשה.

שיתוף ושיקוף אנו מקפידים לשמור על קשר תדיר עם כל לקוח, להפיק עבורו דוחות תקופתיים ולספק לו את כל המידע לגבי העבודה שנעשתה.

  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

צור קשר

משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

מבינים, מתכננים, מיישמים

כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..