אחזקת מבנים - קשת השירותים באחזקת מבנים - תואר פרויקטים בע"מ

בכדי ליהנות מסביבת מגורים או עבודה אסטטית ונעימה, חשוב להקפיד על אחזקת מבנים ברמה גבוהה.
אחזקת מבנים, כוללת את כל אותם השירותים הקשורים לתחזוקה של המבנה וזה כולל את המתקנים והמתחמים אשר בשטחו.
כמובן, שבכדי ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר של אחזקת מבנים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את החברה אשר תבצע את עבודת האחזקה, תוך התאמה לסוג המבנה, כמו גם לצרכים ולדרישות של הדיירים.

קשת השירותים הנכללים באחזקת מבנים
כל מי שתר אחר חברה אשר מתמחה באחזקת מבנים, עתיד לגלות שקיימים הבדלים בין סוגי השירותים אותם החברות השונות המתמחות בתחום מציעות.
חברת תואר פרויקטים מציעה את כל קשת השירותים, אשר בכוחם להבטיח מגורים או עבודה בסביבה מטופחת, נקייה ונעימה. שירותים אשר מאפשרים לכל הדיירים "ראש שקט" בידיעה שכל תקלה או בעיה אשר עולה, תקבל בתוך זמן קצר את הפתרון האיכותי והמקצועי ביותר.
בין שירותי החברה: ניקיון יסודי, ניהול מבנים – שירות הכולל ניהול חשבונות ומתן ייעוץ משפטי, שירותי גינון, שיפוצים יזומים, שירותי הדברה, ניקיון חלונות בגובה ושירותים נוספים..
כל השירותים ניתנים על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם, מה שמאפשר לתחזק את המבנה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר האפשרית.
החברה מקפידה להיות זמינה 24 שעות ביממה וכך גם אנשי המקצוע השונים איתם היא עובדת, כך שאם יש תקלה או בעיה לא צפויה, היא תקבל מענה איכותי ומקיף בתוך זמן קצר.

מובילים בשירות
לצד קשת השירותים המוצעים, האיכות והמקצועיות, גם לשירות ישנה חשיבות גבוהה בהליך אחזקת מבנים.
בדיוק מהסיבה הזאת, חברת תואר אחזקות שמה דגש משמעותי על נושא שירות הלקוחות. החברה מקפידה להתאים את כל השירותים לדרישות ולצרכים של הלקוחות ואף מעמידה לרשותם קו טלפון הזמין 24 שעות לכל פניה, שאלה או בעיה.
כשחברת אחזקת מבנים מקצועית ומנוסה כמו תואר פרויקטים, מספקת את כל שירותי התחזוקה ברמה גבוהה ונמצאת בזמינות תמידית לתקן ולסדר כל בעיה, מדובר ללא ספק בתרומה ולא רק לחיים בסביבה יותר נעימה אלא גם, לרמת חיים יותר גבוהה.

  פוליש קריסטלי - כיצד מתבצע פוליש קריסטלי? איך לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים?
  • בני עקיבא
  • דניה סיבוס
  • אלקטרה בנייה
  • אשטרום
  • י.ח דמרי
  • T-Towers
  • שלום את נתן

  צור קשר

  משה סמילנסקי 10, נתניה טלפון: 09-773-7173 אימייל: Office@ayh.co.il

  מבינים, מתכננים, מיישמים

  כל אחד מהלקוחות שלנו הוא עולם ומלואו, עם הדרישות, הצרכים והרצונות שלו. בדיוק מהסיבה הזו, העבודה עם כל לקוח, מתבצעת על פי שלבים מסודרים: היכרות עם הלקוחות, בניית תוכנית עבודה, תחילת העבודה המשותפת, שיתוף ושיקוף ועוד..